У Рівному львів’янин вантажівкою збив жінку і покинув її помирати: йому «світить» 8 років тюрми
Прокурор скерував матеріали кримінального провадження до суду
Перед судом постане житель Львівської області за скоєння смертельного ДТП у Рівному. Фігуранту, відповідно до санкції статті, може загрожувати до 8 років позбавлення волі.
Автопригода сталася 20 листопада торік на вулиці Млинівській. Слідчий встановив, що водій автомобіля «MAN», 60-річний мешканець міста Пустомити під час з'їзду з дороги допустив наїзд на 57-річну рівнянку, яка рухалася по тротуару та перетинала заїзд зліва на право відносно руху транспортного засобу, після чого поїхав з місця ДТП.
Унаслідок автопригоди тяжко травмувалася пішохідка: медики госпіталізували її до лікарні, де орієнтовно через дві години вона померла.
Працівники карного розшуку спільно з сектором кримінального аналізу Рівненського РУП оперативно встановили автомобіль, причетний до ДТП та зупинили 21 листопада близько 3 години ночі на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Ставище Житомирської області.
Читайте також: У Львові поліція покарала 71-річного водія, який порушив ПДР під час зупинки на хвилину мовчання
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого, слідчий повідомив 60-річному керманичу про підозру за ч.2 ст.286 КК України. Слідчий закінчив досудове розслідування. Прокурор, який здійснює процесуальне керівництво, скерував матеріали кримінального провадження до суду.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині сталася ДТП з потерпілими
Патрульні організували обʼїзд через населені пункти Кротошин та Жирівка
У Львові у ДТП постраждали п'ятеро людей (ФОТО)
У ДТП відбулося зіткнення автомобілів Renault Megane та Skoda Octavia
У ДТП на Львівщині загинув 15-річний хлопець
У ДТП від травм неповнолітній загинув на місці події
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі
Ну де наш патріотизм? Збив людину і поїхав! А в неділю піде до церкви і відмовить гріхи? А Біблія пише допомогати ближньому.