У Рівному одразу після пологів померла породілля
У Рівненському пологовому будинку одразу після народження дитини померла жінка. Їй було тільки 27 років.
Про це повідомляє видання «7 Днів».
«19 травня, у міському пологовому будинку Рівного померла породілля. Жінці було 27 років”, — анонімне повідомлення із такою інформацією отримала сьогодні вдень редакція газети »7 днів“.
«Щоб з’ясувати чи це відповідає дійсності, ми звернулися до головного лікаря міського пологового будинку Світлани Муравської. Вона підтвердила цей факт», — зазначається у повідомленні.
«На превеликий жаль, це дійсно сталося», — розповіла очільниця пологового.
Жінка померла після розродження. За словами Муравської, зараз проводиться службове розслідування та необхідні дослідження.
«Дайте нам час в усьому розібратися. У нас працює команда кваліфікованих лікарів, які надають кваліфіковану медичну допомогу. У всьому світі на пологах вмирають жінки. Так, на превеликий жаль у нас це сталося. Нам дуже прикро. Лікарі зробили все, що могли і навіть більше», — наголосила Світлана Муравська.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі