У Рівному під колеса авто потрапив візочок з дитиною (ФОТО)
У Рівному під колеса авто потрапив візок із малолітньою дитиною. Про це повідомили сьогодні у пресслужбі поліції Рівненскьої області.
Автопригода сталася вчора, близько 16 години, на вулиці Вербовій. 23-річний рівнянин, водій автомобіля «Opel Omega», здійснючи маневр повороту із головної дороги на другорядну, допустив наїзд на дитячий візок, із яким 24-річна мама перетинала проїзну частину
Внаслідок ДТП, візок перекинувся. На щастя, хлопчик не випав, адже був пристібнутий.
У дитини медики попередньо діагностували закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку. Він перебуває у реанімаційному відділенні та проходить додаткове обстеження.
Водій за результатами освідування був тверезий.
Правоохоронці проводять досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі