У Рівному судитимуть серійного «домушника», який працював за двома власними критеріями (ФОТО)
Йому може загрожувати до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна
Перед судом постане зловмисник, який у Рівному обікрав 8 квартир. Фігурант завдав потерпілим матеріальної шкоди на майже 4 мільйони гривень. Наразі він перебуває у слідчому ізоляторі.
Як повідомили у поліції, 43-річний рівнянин підшуковував квартири за двома критеріями: оселя має бути на першому поверсі, а власники декілька днів — відсутні. Згодом, у нічну пору доби, шляхом віджиму металопластикових вікон, проникав у житло та обкрадав його. Таким чином, чоловік вдерся до восьми помешкань, звідки викрав гроші та ювелірні вироби. Крадене витрачав на власні потреби.
У серпні минулоріч працівники карного розшуку Рівненського РУП по «гарячих» слідах затримали зловмисника. Крім того, за місцем проживання фігуранта правоохоронці виявили та вилучили речові докази, зокрема частину викраденого.
Слідчий повідомив зловмиснику про підозру у вчинені злочинів, передбачених ч.4,5 ст.185 КК України (крадіжка, поєднаним з проникнення в житло, вчинена в особливо великих розмірах, повторно та в умовах воєнного стану). Суд обрав 43-річному рівнянину запобіжний захід у виді тримання під вартою терміном 60 діб із можливістю внесення застави у розмірі понад 900 тисяч гривень, яку він не вніс. Матеріали кримінального провадження скеровано до суду. Відповідно до санкції статті йому може загрожувати до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Читайте також: У Львові з приміщення стоматологічного кабінету госпіталізували двох жінок
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі
Власники зекономили по кілька тисяч на ґрати для вікон, зате втратили 4 мільйони!Або ще дешевше встановити за шторами постійне джерело нічного світла з певним датчиком і т.д.