У Рівному змінять перевізників на маршрутах через скарги пасажирів

Новини

Водії не дотримувалися графіків руху, а окремі з них не дозволяли оплачувати проїзд карткою через валідатор

У Рівному достроково розірвуть договори з перевізниками маршрутів №61 та №61А. Причиною стали численні порушення та скарги пасажирів. Про це  повідомив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

За умовами договорів регулярність виконання рейсів на цих маршрутах мала становити щонайменше 90% на місяць. Однак під час перевірок виявили, що деякі автобуси завершували роботу вже о 17:30–19:30. Через це ввечері пасажири не могли скористатися громадським транспортом.

На перевізників також надходили скарги через міську гарячу лінію «1553» та до управління транспорту. Найчастіше люди повідомляли про недотримання графіків та проблеми з оплатою проїзду.

Факти порушень, зокрема, зафіксували за допомогою системи електронного моніторингу громадського транспорту DozoR.

Наразі маршрути №61 та №61А обслуговують ФОП Петро Шимейко та компанія «Савант». Їхні договори остаточно розірвуть 14 вересня.

Щоб не припиняти перевезення пасажирів, протягом трьох місяців обидва маршрути обслуговуватиме інший приватний перевізник. Після цього міськрада проведе конкурс і визначить нового постійного перевізника.

На кожному з маршрутів зараз працюють по вісім автобусів. Маршрут №61 сполучає Новий Двір із мікрорайоном Ювілейний, а №61А - вулицю Корнинську з Ювілейним.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У центрі Львова викрили родинний «бізнес» з утримання місць розпусти
  2. У більшості українських прокурорів з інвалідністю після перевірки діагноз не підтвердився - дані прокуратури
  3. На Львівщині внаслідок наїзду автомобіля загинув пішохід
  4. У столиці готуються до найгіршого: київська влада складає списки на переселення
  5. В Івано-Франківську водійка збила дитину на самокаті

Найчитаніше

  1. На блокпосту Львівщини правоохоронці затримали офіцера Національної гвардії
  2. У столиці готуються до найгіршого: київська влада складає списки на переселення
  3. У Винниках серед білого дня було скоєно розбійний напад на водія Mercedes-Benz
  4. У Львівській області прийомний батько систематично ґвалтував падчерку
  5. 52-річний житель Львівщини на три роки сяде за грати за ухилення від військової служби під час мобілізації