У РНБО назвали кількість осіб, які входять у «мавзолей путіна»
86 осіб
Загалом, 86 осіб впливає на політику Кремля. Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов в ефірі «Радіо КиївFM».
«Саме вони впливають на політику Кремля, тому хто б не прийшов сьогодні до влади в росії, вірогідність, що це буде не колективний путін, мала», — заявив Данілов.
Імперські амбіції домінують сьогодні і в російському суспільстві, оскільки Путін за роки свого панування зачистив РФ від усілякого «інакомислія», і сьогодні країна рухається за планом повної ізоляції — «острів Росія».
«За роки свого правління путін знищив все демократичне, ліберальне, вільне, тому переважна більшість громадян росії підтримують свого диктатора», — додав Данілов.
Секретар РНБО зауважив, що перемовини «важко спрогнозувати, оскільки ми не знаємо, з ким їх вестимемо». Він, запевнив, що ці перемовини однозначно не будуть «закритими і підкилимними».
Нагадаємо, військовий експерт пояснив, чому путін активізував наступи.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 21 місяць вважався безвісти зниклим
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- "На щиті" повернеться Герой зі Львівщини, який загинув у 2024 році
Коментарі