У РНБО повідомили, коли росія може піти у новий наступ
На річницю війни
Росія може спробувати здійснити свій останній ривок на річницю повномасштабного вторгнення або ж вже у березні. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв'ю "Суспільному".
«Це може бути річниця. Для них ці дати є чомусь сакральними речами. Це може бути й в березні. Ми маємо готуватись до таких подій кожного дня й ми готуємось», - сказав Данілов.
Секретар РНБО додав, що президент України Володимир Зеленський щодня спілкується зі своїми іноземними колегами, обговорюючи з ними зброю, яку вони можуть надати ЗСУ.
«Перше питання з якого починається розмова та якою закінчується, це зброя», - додав Данілов.
Раніше секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов прогнозував початок «наступальної війни» для України у 2023 році.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- У Львівській області знищено безпілотники
- Трамп вважає, що завершив ядерну війну між Україною і Росією
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який два роки вважався безвісти зниклим
Коментарі