У РНБО прокоментували можливий напад з Білорусі на НАТО 2025 року

Данілов розповів, чи реальний напад

ФОТО: ілюстративне

Росія не зупиниться в Україні та може напасти на країни НАТО. У виданні Bild, посилаючись на секретний документ, прогнозують такий розвиток подій, наголошуючи, що НАТО готується до війни із росією, і напад буцімто має початися з території Білорусі 2025 року. Секретар РНБО Олексій Данілов сказав в інтерв'ю 24 Каналу, що теоретично, це можливо. 

За його словами, якщо дехто буде продовжувати спостерігати й не допомагати нашій країні, то, як то кажуть, у світі все може відбуватися. Однак, на думку Данілова, за умови максимально активної позиції наших партнерів щодо допомоги Україні із сучасною зброєю уражень, до того часу росія вже буде знищена.

«Ми готові боротися з російською терористичною інституцією, ми готові їх знищувати, нам просто потрібна допомога. Якщо деякі країни надалі будуть »з-за кута« спостерігати, чим це все буде закінчуватися – тоді, ще раз наголошую, у світі може все відбуватися, але я в це не вірю», – каже секретар РНБО.

Читайте також: на росії білоруські військові будуть вивчати досвід війни проти України (ВІДЕО)

Данілов вчергове наголосив: ми точно здобудемо перемогу над цим агресором. Буде важко й складно, але ми будемо переможцями в цій війні.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також