У росії почали будувати масштабні комплекси для сортування трупів знищених окупантів - ГУР МОУ

путінський режим не справляється з потоком загиблих

Фото ілюстративне з відкритих джерел

У курську та ростові-на-дону росіяни будують масштабні комплекси для сортування, аналізу й зберігання трупів ліквідованого на війні проти України особового складу.

Як повідомили у ГУР МОУ, площа кожного об’єкта  ― понад 4000 квадратних метрів.

 До комплексів будуть входити:  пункти для проведення слідчих дій та досліджень над тілами; рефрижераторні з холодильними камерами на 1000 місць; склади з трунами та іншим похоронними декораціями; скорботна зала.

Закладена вартість будівництва комплексу для знищених окупантів у ростові-на-дону становить близько 600 мільйонів рублів, у курську ― понад 800 мільйонів рублів.

Вартість рефрижераторного обладнання оцінюється у понад мільярд рублів для кожного комплексу.  

Головне управління розвідки Міністерства оборони України констатує, що терористична росія уже не здатна приховувати масштаб втрат особового складу у війні проти України.

«Будівництво вказаних комплексів на території московії підтверджує факт, що путінський режим посилає свою окупаційну армію на смертельний конвеєр, але не справляється з потоком загиблих», йдеться у повідомленні.

Читайте також: українська авіація потужно вдарила по окупантах.

 ГУР МО України нагадує, що «кожен російський солдат, який не вчиняв воєнних злочинів,  має можливість здатись в полон. В іншому випадку, його чекає холодильник на одній із сортувальних баз для трупів у росії».

varta1.com.ua: Новини

Ксенія Бурченко