У розвідці оцінили загрозу наступу армії лукашенка та зробили висновок
Оптимістичний прогноз
Тема номер один, яка зараз турбує українців — загроза вторгнення білоруської армії на територію України. З військової точки зору загроза зберігається. Про шанси нападу ще одного «сусіда» на Україну поділився в інтерв’ю Військовому телебаченню заступник голови Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький.
На думку заступника ГУРМО, наразі, пряма участь самоназваного президента білорусі олександра лукашенка у війні малоймовірна.
«На сьогодні прямої загрози (з боку білорусі — ред.) немає, тому що не створено угрупування військ, не розгорнута система управління цим угрупуванням. Це саме основний елемент того, що йде безпосередня підготовка до бойових дій», — пояснив він.
Проте перебування біля кордону семи батальйонів сил білоруської армії спонукає українське командування діяти адекватно, посилювати розвідку. «А це відволікає ресурси та засоби від нашого східного фронту», — констатував Скібіцький.
«Крім того, постійне переміщення військ спрямоване на те, щоб тримати нас в напрузі. Відпрацьовуються окремі елементи, тактичні епізоди можливих наступальних дій саме з території Білорусі», — зазначив представник Головного управління розвідки.
Додамо, що за сьогоднішніми даними Генштабу, на Волинському, Поліському та Сіверському напрямках ситуація суттєвих змін не зазнала.
Нагадаємо, раніше військовий експерт повідомив, коли буде зрозуміло, чи відбудеться наступ військ із білорусі.
У самій білорусі також прокоментували можливий наступ на Україну.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- У Німеччині чоловіки повинні отримувати дозвіл Бундесверу перед тривалими поїздками за кордон
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
Найчитаніше
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- На Львівщині священника відлучили від УГКЦ за повторне одруження
- У понеділок Львів попрощається з воїнами Степаном Задорожним, Святозаром Чопеєм та Віталієм Куривчаком
- В одній із військових частин виявили 2000 непридатних до служби
- У Львові одноріча дитина зачинила маму на балконі дев’ятого поверху
Коментарі