У розвідці пояснили, навіщо рф накопичує авіацію біля кордону з Україною
Приводів для хвилювання немає
Російський окупант накопичив певну кількість штурмової авіації поблизу кордонів з Україною. Про це в матеріалі РБК-Україна розповів представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Черняк.
Ймовірно, авіація буде задіяна на найважливіших напрямках, де противник намагається вести наступ.
«Вони там не досягли жодного стратегічного успіху, 95% сухопутних військ рф так чи інакше бере участь в агресії проти України, у них нема чим і кому воювати. Тому росіяни вирішили збільшити свій наступальний потенціал застосуванням авіації», – пояснив Черняк.
Рф ще має велику кількість літаків, однак навряд чи вона вирішить різко розширити повітряну кампанію, через великі втрати.
Представник розвідки додав, що українська система протиповітряної оборони з кожним днем посилюється, і літаки буде збивати ще простіше, ніж ракети або дрони.
У Повітряних силах ЗСУ також наголосили, що побоюватися масованих бомбардувань авіацією не варто.
Юрій Ігнат зазначив, що здійснювати такі авіанальоти, як у Сирії, агресор не зумів рік тому й тим більше не зможе здійснити зараз.
«Вони можуть почати більш активно застосовувати фронтову авіацію, але там теж чимало людей із ПЗРК, збільшення кількості літальних апаратів посене за собою і збільшення втрат. Вони можуть наростити інтенсивність на лінії фронту – якщо буде активно йти піхота, то буде потрібна більша авіаційна підтримка. А вглиб України вони навряд чи залітатимуть – російська авіація буде просто знищена», – сказав речник Повітряних сил.
Як повідомлялося раніше, росіяни активізували розвідувальні БПЛА й авіацію
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Хмельниччині безкоштовний адвокат вимагав у клієнта $6 тисяч
У жовтні 2025 року чоловіка призначено безоплатно державним захисником підозрюваного у незаконному переправленні осіб через державний кордон
На Хмельниччині батько продав неповнолітнього сина з метою трудової експлуатації
Він свідомо здійснив передачу своєї неповнолітньої дитини третій особі з метою її подальшого використання для трудової експлуатації
У Луцьку росія знищила термінал Нової пошти
Всі співробітники перебували в укриттях в момент влучання і не постраждали
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- На Львівщину з російського полону повернувся воїн Андрій Голаєвич
Коментарі