У розвідці вказали причину «повільного» контрнаступу ЗСУ
Російські окупанти готувалися до українського контрнаступу
Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов в ефірі всеукраїнського телемарафону сказав, що темпи визволення українських територій в ході контрнаступу дещо сповільнені, бо йдеться про збереження життів українських воїнів і не використовується практика ворога щодо результату будь-якою ціною.
За його словами, російські окупанти готувалися до українського контрнаступу: «Ворог ці місяці окупації використовував для активного мінування територій, для створення кількох ліній оборони, для зведення фортифікаційних інженерних споруд».
Юсов наголосив, що все це є додатковими перешкодами, подолання яких потребує часу і зусиль, а також робиться все для того, щоб було якнайменше втрат серед українських бійців.
«І враховуючи, що українська армія та сили безпеки і оборони рахуються з життям людей і мають на меті збереження життя особового складу, то, звичайно, що ці перешкоди не долаються за допомогою інструменту »м'ясних атак«, як це робить ворог», - наголосив Юсов.
Нагадаємо, раніше Залужний різко відповів на заяви про «повільний контрнаступ».
За його словами, така виважена тактика щодо звільнення українських територій потребує більше часу, але активні дії українських сил тривають, і просування ми спостерігаємо.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі