У Румунії відреагували на дронові провокації Росії
Як зазначається, Румунія засуджує дії Росії та вимагає посилення санкцій.
Міністерка закордонних справ Румунії Оана-Сільвія Цою засудила нещодавнє вторгнення російського безпілотника у повітряний простір країни, назвавши такі дії безрозсудними та неприйнятними. Вона також заявила, що підніме це питання на Генеральній Асамблеї ООН.
Як повідомила очільниця МЗС у своєму дописі в Х, російський дрон порушив повітряний простір Румунії поблизу Дунаю. Для відстеження безпілотника були задіяні два румунські винищувачі F-16 та два німецькі Eurofighter. Вони супроводжували його протягом 50 хвилин, доки він не покинув територію країни, не завдавши шкоди.
Оана-Сільвія Цою підкреслила, що, попри відсутність небезпеки для цивільних, такі провокації є викликом суверенітету Румунії. Вона наголосила, що країна засуджує поведінку РФ і вживає необхідних заходів для власного захисту.
"Нам потрібно ефективно збільшити ціну за відверто незаконні та провокаційні дії Росії, швидко прийнявши 19-й пакет санкцій та повний спектр заходів у рамках операції НАТО "Східний вартовий", — написала Оана-Сільвія Цою.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Велика Британія передасть Україні 120 тисяч безпілотників
За даними Міноборони, поставка "передових бойових технологій" вже почалася
Трамп заявив, що війна в Ірані "майже завершена"
За словами Трампа, ситуація опинилася під контролем після перекидання американських сил
Трамп пояснив, чому опублікував зображення себе у вигляді Ісуса
Трамп пояснив, що сприймав ілюстрацію як відображення медичної допомоги
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- На Львівщині відбувся акт вандалізму над фігурою Матері Божої
Коментарі
а чого не збили памперси оділи ха ха ха а зсу збивають слава україні