У Румунії знову виявили уламки «шахедів» після атаки рф на Україну
У Міноборони зробили заяву
Фахівці Міністерства оборони Румунії 31 липня знайшли нові уламки російських безпілотників у районі Тулча, неподалік села Чаталкіой. Це біля кордону з Україною. Про це повідомило румунське Міністерство національної оборони.
У відомстві зазначили, що пошуком займалися змішані групи фахівців Міноборони та інших профільних структур системи нацоборони, громадського порядку та нацбезпеки.
Зазначається, що «дослідницькі дії» проводили на місцях, де на румунському березі Дунаю могли впасти фрагменти «Шахедів» внаслідок «атак російських військ на деякі цивільні цілі та портову інфраструктуру в Україні» на минулому тижні.
«Всі райони, де було зафіксовано падіння фрагментів безпілотників, були оглянуті. На даний момент елементи були виявлені в околицях Плауру і Періправи в повіті Тульча. У середу, 31 липня, елементи безпілотників були також підтверджені в районі Чаталкіой (Тульча). Були введені в дію стандартні оперативні процедури для таких ситуацій», - йдеться у повідомленні.
В Міноборони зауважують, що «всі місця, визначені як зони події, знаходяться за межами населених пунктів, і люди чи елементи інфраструктури не постраждали». Крім того, в Бухаресті заявили, що в режимі реальног
Читайте також: раніше у НАТО відреагували на уламки російських дронів у Румунії
Там в Румунії вкотре засудили російські атаки проти українських цивільних об'єктів та інфраструктури.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі