У Самборі відкрили меморіальну дошку новітньому Герою Олександру Алексашкіну

Вічна пам'ять!

 Меморіальну дошку встановили на фасаді Самбірського районного територіального центру комплектування, де служив Герой до повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє Служба звʼязків з громадськістю Львівського обласного ТЦК та СП

На урочисте відкриття зібралися рідні та друзі загиблого захисника України, побратими, представники влади.

Дружина Героя Мар’яна відзначила:

“Він був турботливим та люблячим чоловіком, який цінував свою сім’ю, а також надійним другом та вірним побратимом. Олександр був розважливим та мудрим командиром для якого було важливим не тільки виконання поставлених завдань, але й збереження життя його бійців. Він був уособленням честі та гідності офіцера Збройних Сил України.”

Олександр народився 7 червня 1990 року у місті Долина, що на Івано-Франківщині. З початком російського вторгнення 2014-2015 роках він вступив до лав Збройних Сил та боронив Україну під час АТО.

Пізніше продовжив службу у Самбірському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. Проживав Олександр у Самборі, тут одружився, але так і не встиг стати батьком. Продовжив військову кар’єру, вступивши на навчання до Академії Сухопутних військ імені Сагайдачного.

І вже з початком повномасштабного вторгнення військ РФ боронив Батьківщину у складі 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого у званні старшого лейтенанта. Олександр Алексашкін загинув у бою на Харківщині 10 вересня 2022 року.

У Героя залишилася дружина, мати, двоє сестер і брат. Похований воїн на Меморіалі Героям України.

 

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також