У САП повідомили подробиці підозри, врученої Андрію Садовому (відео)

im578x383-sadoviy_zik.ua
im578x383-sadoviy_zik.ua

Андрій Садовий та інші чиновники підозрюються у махінаціях з землею на суму понад 90 млн гривень. Про цеповідомили у пресслужбі САП.

Сьогодні, 21 листопада, прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили про підозру чиновникам Львівської міської ради за земельні схеми, серед яких мер Львова Андрій Садовий.  

У службі заявили, що зловживання чиновників під час операцій з землею на території Рясне-Руської, Львівської області, завдали шкоди громадянам і державі на суму 93,5 млн гривень.

Так за даними САП, у 2015 році до силовиків звернулися понад 60 громадян з заявами про незаконне відчуження землі.

«У ході розслідування цих фактів було встановлено і підтверджено висновками експертів і фахівців, дійсно понад 23,49 га земель були продані за договором купівлі-продажу посадовими особами Львівської міської ради в порушення вимог чинного законодавства без проведення аукціону за заниженою вартістю, як землі промисловості», — йдеться в повідомленні

Також повідомляється, що ця ділянка взагалі не належала Львівській територіальній громаді, а фактично використовувалась як городи й перебувала у власності сільської ради Рясне-Руської.

Чиновники підозрюються в скоєнні злочину за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 КК України, тобто організація зловживання та зловживання владою або службовим становищем.

«Відразу після вручення підозр, прокурорами САП вручено клопотання про обрання зазначеним особам запобіжного заходу», — додали в пресслужбі відомства.

Нагадаємо, що на сьогоднішній сесії мер зазначив, що справа стосується інвестора, компанії “СтП”, яка взяла землю в оренду у міста за 54 мільйона гривень і планувала збудувати індустріальний парк.

https://www.facebook.com/igor.zinkevych/videos/2603227493064193/