У селі на Львівщині відремонтують міст за майже 86 млн грн

Міст через річку Стрв'яж

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області уклала договір з ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл» на ремонт мостового переходу на дорозі державного значення Мостиська-Самбір-Борислав через річку Стрв'яж в Бісковичах Самбірського район. Про це пише zaxid.net.

За даними Prozorro, вартість ремонту становить 85,7 млн грн. З місцевого бюджету Бісковицька сільрада виділить 25 тис. грн. Відремонтувати міст мають до кінця 2024 року.

 Згідно з тендерною документацією, довжина моста становить майже 52,88 м, ширина – 8 м. Його побудували у 1962 році. Служба відновлення інфраструктури зазначає, що наразі міст вичерпав свій ресурс і необхідно замінити основні конструктивні елементи. Річка Стрв'яж, через яку пролягає міст, є лівою притокою Дністра й бере початок в Бескидах. На ділянці робіт річка змінюється з гірської й передгірської в рівнинну.

Згідно з тендерною документацією, підрядник має демонтувати міст, розчистити територію навколо. Після цього виконавець робіт повинен встановити нові опори переходу, покласти нове мостове полотно, облаштувати підходи до мосту, укріпити бетонними плитами береги річки, облаштувати водовідвід та водоочисну споруду, яка не даватиме неочищеній воді потраплятиме з моста в річку. Також, згідно з проектом відновлення мосту, підрядник встановить нові огорожі. Зазначимо, що рух на автодорозі не перекриватимуть. Підрядник облаштує для транспорту тимчасовий переїзд. 

Читайте також: на Львівщині відкрили міст у селі Малехів (ФОТО)

Переможцем тендерного аукціону є дочірнє підприємство турецької компанії ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл». Учасником також торгів була польська компанія DROG-BUD, яка запропонувала відремонтувати міст на 1 грн менше ніж «Онур конструкціон інтернешнл». Замовник відхилив пропозицію DROG-BUD, оскільки компанія не надала всіх документів. Зокрема, довідку про документальне підтвердження виконання аналогічних робіт.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також