У селі Солонка незаконно зрізали 143 дерева (ФОТО)
Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області проведено заходи держаного нагляду за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Солонківської територіальної громади Львівського району Львівської області.
Як повідомляє Держекоінспекція у Львівській області, під час проведення держконтролю вздовж автомобільної дороги загальнодержавного значення М-06 «Київ–Чоп» на 557 км у селі Солонка державними інспекторами було виявлено самовільну зрізку 143 дерев різних порід.
«Сума розрахованих збитків, завданих державі становить 231514 грн. Інспекцією скеровано листи у Прокуратуру Львівської області та Пустомитівське РВ ГУ МВС України у Львівській області щодо вжиття заходів реагування для встановлення винних осіб», — зазначається у повідомленні.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі