У середу Львів попрощається із захисником Тарасом Гуменецьким
Об 11:00 відбудеться Чин похорону в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла
Завтра, 5 листопада, Львів попрощається з військовослужбовцем Тарасом Гуменецьким, який віддав життя, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це інформує ЛМР.
Прощання з воїном розпочнеться о 09:00 у церкві Святої Параскеви П’ятниці (вул. Б. Хмельницького, 77). А вже об 11:00 відбудеться Чин похорону в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, орієнтовно об 11:30, буде загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.
Поховають захисника на Личаківському кладовищі, на полі почесних поховань новітніх Героїв.
Біографічна довідка захисника
Тарас Гуменецький (15.08.1971 – 11.06.2024) Львів’янин.
Навчався у закладі загальної середньої освіти № 87 Львівської міської ради імені Ірини Калинець. Згодом здобув освіту у Львівській академії ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького.
Працював ветеринаром, згодом – завідувачем складу у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Дінтернал Ед’юкейшн».
Зі слів рідних, був доброю, щирою й життєрадісною людиною. Досліджував Біблію, добре знався на лікарських рослинах. Любив подорожі в гори, де разом із рідними збирав цілющі трави. Цікавився історією України та світу, грав на гітарі.
Брав активну участь у Помаранчевій революції та Революції Гідності.
У 2023 році став на захист Батьківщини від вторгнення російських окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет України на Південно-Слобожанському напрямку у складі 77‑ї окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
У Тараса Гуменецького залишилися дружина, дві дочки, онука, батько та дві сестри.
varta1.com.ua: Новини
Увага! У середу на Львівщині діятимуть графіки відключення світла
Львівобленерго опублікувалог рафік відключень світла на завтра, 5 листопада
На Львівщині горіли будинки
До ліквідації займання було залучено 9 рятувальників та 3 одиниці спецтехніки
Львівводоканал проводить гідродинамічну промивку та відеообстеження найстарішого колектора
Цей колектор - один із найстаріших у місті, збудований ще в австрійський період, і пролягає на глибині понад 6 метрів
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі