У середу Львів попрощається зі загиблим Героєм
Вічна пам’ять!
Завтра, 26 жовтня, Львів попрощається з Героєм Тарасом Подібкою, який загинув у бою, захищаючи Україну. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.
Чин похорону розпочнеться об 11:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі.
Міська церемонія прощання з військовим на площі Ринок відбудеться об 11:30 год.
Біографічна довідка Героя
Тарас Подібка (06.06.1982–21.10.2022). Львів’янин.
Навчався у середній загальноосвітній школі № 54 міста Львова. У 2000-му році закінчив Державний професійно-технічний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище комп’ютерних технологій та будівництва». Згодом закінчив Українську академію друкарства, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Комп’ютерно-інтегровані технологічні процеси і виробництва».
Після завершення навчання проходив військову службу у лавах Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького.
У мирний час працював електромонтажником у Споживчому товаристві «Міські інформаційні системи». Із 2009 року обіймав посаду провідного інженера електрозв’язку сектору зв’язку Львівського комунального підприємства «Міський центр інформаційних технологій».
Учасник Антитерористичної операції у 2014–2015 роках. Боровся проти агресора у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. За особисту мужність був нагороджений нагрудними знаками «Учасник АТО» та «Ветеран війни».
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації, повернувся до лав 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.
У Тараса Подібки залишилися батьки та старша сестра.
Також на війні з окупантом загинув львівський режисер Василь Яворський.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Поліція затримала 17-річну дівчину, яка смертельно отруїла воїна ЗСУ
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- На Волині 16-річна водійка скоїла смертельну ДТП
- У Львівській області сварка через коня закінчилася вбивством
- Водій, який у Києві скоїв ДТП з чотирма загиблими, у момент аварії був таксистом з пасажиркою в авто
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який рік вважався безвісти зниклим
Коментарі