У середу в Україні буде найспекотніший день літа

Дані від Наталки Діденко

У середу, 17 липня, надзвичайна спека утримуватиметься над Україною. Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.

«17-го липня, у середу, в Україні втримається надзвичайна спека із температурою повітря +34...+39, місцями +40 градусів і вище», - повідомила вона.

У західних областях буде +30...+34 градуси.

«Завтра локальні грозові дощі передбачаються у західних областях України, а ввечері у середу опади ймовірні на півночі та в центральних областях (окрім Полтавщини та Дніпропетровщини) - неоднорідні та місцями», - розказала експертка з погоди.

У Києві також буде дуже спекотно, +35...+37 градусів. Переважно сухо, тільки ввечері місцями пройде короткочасний дощ з грозою.

«Нагадую, що завтра фактично найспекотніший день літа, далі, як вже не вистьобуватиметься атмосфера, все одно, як на мене, це - пік», - додала Наталка Діденко.

Надалі також буде спека, але вже аномальних +40 не очікується.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У центрі Львова чоловік вимагав припинити виконання Гімну України
  2. У Польщі за скоєння зухвалого злочину оголосили в розшук 26-річного українця (ФОТО)
  3. Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
  4. Козицький заявив, що у Львові потрібно перейменувати вулицю на якій розташовані обласна адміністрація та обласна рада
  5. Поліція посилює безпеку на Великдень: можливі перевірки біля храмів

Найчитаніше

  1. На Львівщину «на щиті» повертаються двоє братів полеглих на війні - Радіонов Роман та Радіонов Олександр
  2. Стало відомо про загибель двох молодих Героїв з однієї громади Львівщини
  3. В Україні запроваджуються зміни для осіб зі статусом внутрішньо переміщених осіб
  4. У центрі Львова чоловік вимагав припинити виконання Гімну України
  5. У Польщі за скоєння зухвалого злочину оголосили в розшук 26-річного українця (ФОТО)