У шахті на Львівщині загинув гірник
У Львівській області на шахті «Червоноградська» загинув 62-річний гірник. Про це повідомив Михайло Волинець голова Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) у «Facebook».
"З Львівщини, з шахти «Червоноградська» повідомляють про загибель гірника підземної дільниці конвеєрного транспорту Василя Лимича 1959 року народження.
Деталі трагедії має з’ясувати комісія. Родина Незалежної профспілки гірників України висловлює ширі співчуття родині загиблого", — йдеться у дописі.
Обставини смерті гірника, наразі, не повідомляються.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі