У Шептицькому врятували 86-річну жінку, яка опинилася у біді
Служби працювали злагоджено: рятувальники, поліція та медики допомогли потрапити до квартири, де літня жінка перебувала у важкому стані.
Спільні та оперативні дії рятувальників, медиків та правоохоронців дозволили врятувати літню жінку, яка не могла самостійно відчинити двері квартири та потребувала невідкладної допомоги. Про це повідомили у Шептицьке РУ ГУ ДСНС України у Львівській області.
Повідомлення про інцидент надійшло до Служби порятунку 2 жовтня о 14:07. Йшлося про те, що мешканка однієї з квартир на другому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку в місті Шептицький не виходить на зв'язок і не може відчинити двері.
Прибувши на місце, рятувальники встановили, що у квартирі перебуває власниця - жінка 1939 року народження, яка була у важкому стані і потребувала негайної госпіталізації.
Для забезпечення доступу до помешкання, пожежно-рятувальне відділення використало висувну драбину, через вікно надавши доступ працівникам поліції.
Після цього постраждалу за допомогою медичних нош транспортували до карети швидкої медичної допомоги та госпіталізували до Шептицької центральної лікарні.
Оперативні та злагоджені дії усіх служб дозволили швидко надати необхідну допомогу та врятувати життя жінки.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі