На Львівщині затримали торговця канабісом

Львів

25-річний мешканець району двічі продав наркотики «з рук» та потрапив під варту

У місті Шептицькому правоохоронці затримали 25-річного мешканця району, який організував схему роздрібного збуту наркотичних речовин поблизу міського вокзалу. Про це повідомили у пресслужбі поліції.

Молодик, який є жителем одного з навколишніх сіл, купував та зберігав канабіс для подальшого перепродажу місцевим наркозалежним клієнтам. Правоохоронці задокументували кілька фактів його протиправної діяльності. Зокрема, у квітні цього року фігурант продав понад 20 грамів марихуани за 3 000 гривень. Уже в травні він повернувся на те саме місце біля залізничного чи автовокзалу для повторного продажу, де реалізував чергову партію канабісу за 2 000 гривень.

Наркоторговця затримали «на гарячому» в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Під час особистого обшуку оперативники вилучили у нього щойно отримані гроші за товар, а також пакет із невідомою білою кристалічною речовиною. Усі речові докази правоохоронці направили на експертне дослідження.

За процесуального керівництва Шептицької окружної прокуратури затриманому оголосили підозру за частинами 1 та 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту та незаконний збут наркотичних засобів, вчинений повторно). За клопотанням прокурорів суд уже обрав підозрюваному запобіжний захід - тримання під вартою з можливістю внесення грошової застави.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Трамп заявив, що путін хоче покласти край війні
  2. У Рівному дівчина опинилася зачиненою в поштоматі (ВІДЕО)
  3. росія готується до нових масованих ударів, - Сирський
  4. Неподалік Львова вантажівка збила 5-річну дівчинку
  5. Польща розсекретила дані про всю військову допомогу Україні

Найчитаніше

  1. У Рівному дівчина опинилася зачиненою в поштоматі (ВІДЕО)
  2. У Львівській області посилять перевірки автобусів та маршруток
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
  4. Польща розсекретила дані про всю військову допомогу Україні
  5. 17-річна українка за день потрапила у три ДТП