У школах Львова готуються відкрити пункти обігріву
Якщо в місті більше ніж добу не буде електропостачання
Львів готується до складної зими. Якщо в місті більше ніж добу не буде електропостачання та будуть проблеми з опаленням, заклади освіти не працюватимуть, а в їх приміщеннях розгорнуть пункти обігріву для мешканців, повідомляє ЛМР.
Загалом на території Львівської міської територіальної громади є 118 шкіл, що обладнані металевими чи кахельними печами і мають генератори. Відтак у ці заклади освіти зможуть приходити мешканці, щоб зігрітися, випити гарячого чаю, підзарядити телефони.
У Львові планують поетапно розгортати пункти обігріву для населення. Вже є 18 локацій, де мешканці можуть у випадку відключень електроенергії, зігрітись чи зарядити телефони. Якщо ситуація у місті погіршиться, й електроенергії не буде понад 24 години, у місті запустять другу хвилю і відкриють додатково ще дві сотні пунктів обігріву (куди й входять школи).
Як повідомлялося, у школах на Львівщині учні відпочиватимуть із кінця грудня до середини січня.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
Коментарі