У школі Луцька скандал: вчителька на уроках запевняє учнів, що їх «зничтожать росіяни» (ВІДЕО)
Про цей інцидент також вже знають і в департаменті освіти Луцькради
![](/uploads/media/a8/53/a853b36f097eb83010b4ba56ac37af29_w640.jpg)
У мережі нещодавно з'явився аудіозапис одного з уроків луцької школи, на якому вчителька нібито розповідала своїм учням, що їх «зничтожать росіяни», через те, що вони українці, а її росіянку порятують, передає «Еспресо».
«Мало того, що ви українці – вас зничтожать так і так. Ладно, я ще росіянка, мене може ще врятують. А ви куди дінетесь? То думайте вже про це, про своє майбутнє», – заявила на аудіозаписі нібито вчителька однієї з луцьких шкіл.
У коментарях до цього запису, як пише видання, стверджують, що голос на записі належить нібито вчительці математики на ім'я Ірина Малихіна. Журналісти телеканалу відшукали у фейсбуці людину з таким ім'ям і побачила у шапці її профілю вказано, що вона працює вчителем математики у луцькій школі №5.
«Майже усі дописи російською мовою. Більшість цих дописів опубліковані у 2019 році. Журналісти намагались зв'язатися з пані Іриною щодо цього інциденту, але на повідомлення вона поки не відповідає», - пише Конкурент.
Чоловік, який представився журналістам заступником директора ліцею №5 заявив, що наразі проводиться службове розслідування за цим фактом. На питання, чи можна поговорити з вчителькою, він відповів: «Наразі, ні. Треба кілька днів, щоб ми все з'ясували. Що за запис, чи дійсно так є. Тому проводиться службове розслідування».
Реакція департаменту освіти на інцидент
Про цей інцидент також вже знають і в департаменті освіти Луцькради.
Читайте також: суд виніс рішення у справі щодо поновлення на посаді професора Ірини Фаріон.
«Керівник закладу повідомив про цю ситуацію. Прийняті були рішення дисциплінарного характеру, притягнули до відповідальності педагога. Дисциплінарного характеру є два види – це догана або звільнення. Яке рішення керівник прийняв... Він мені сказав, що дисциплінарного характеру рішення прийнято. Важливо, що розслідування проведено, важливо те, що службове розслідування здійснено. Вона, наскільки я знаю, вибачалась перед педагогічним колективом і в тому класі, де вона те все повідомляла, такі речі негативні, на мою думку», – наголосив начальник департаменту освіти Луцької міської ради Віталій Бондар.
![](/uploads/media/4b/f7/4bf747473d7c572f7a28632c08f526a1_w640.jpg)
![](/uploads/media/b5/cd/b5cdfbf2d02c4247b6bfbefd3268fca7_w640.jpg)
Родичі п'яного чоловіка, який загинув на колії, відсудили гроші в «Укрзалізниці»
300 тис. грн
![](/uploads/media/0a/79/0a79fc323c9bd6ef13b0661bb7eea1c4_w960.jpg)
У Чернівецькій області двоє дітей повертаючись зі школи впали з містка у річку, пошуки 8-річної дівчинки тривають (ФОТО)
Хлопець виплив із водойми, а дівчинка пропала з поля зору
![](/uploads/media/b2/3c/b23cdd898ea4c8a5c1c69358883bdac4_w640.jpg)
Лютий ще себе покаже: вже від завтра в Україні очікується сніг та морози
Синоптик розказав, де в Україні чекати негоди