У Слов’янську патрульні врятували від самогубства дитину (відео)

Screenshot_6
Screenshot_6

Самогубству 14-річної дівчини завадили патрульні у Слов’янську. Про це повідомляє Патрульна поліція України.

Вкрай стурбована дівчина стояла на даху будинку на вулиці Торській. Її побачила випадкова громадянка, яка поглянула у своє вікно, та одразу зателефонувала до поліції.

Екіпаж патрульних, у складі Сергія Морозова, Марка Кириленка та Валентина Дещенка, за лічені хвилини прибув на місце події.

Валентин залишився внизу, а Сергій та Марк піднялися на 9-й поверх будинку, але дах там був зачинений. Тож поліцейські вирішили розділитися та обшукати виходи на дах з інших під’їздів. Завдяки допомозі мешканців будинку, патрульним вдалося знайти ключі від даху в іншому під’їзді.

Усе це відбувалося дуже швидко, аби дівчина не встигла заподіяти собі шкоди.

Піднявшись на дах, поліцейські почали вмовляти дівчину не робити необачних кроків і дати патрульним допомогти їй. Спочатку вона не бажала розмовляти, але трохи пізніше вже пішла на контакт. Результатом перемовин стало те, що дівчина зробила крок назад.

Упевнившись, що дівчина на безпечній відстані від краю даху, патрульні, разом зі слідчим, негайно піднялись на дах ліфтової, зняли її та заспокоїли. Унизу вже чатували медики, яким передали врятовану.