У Словаччині перекинувся автобус з українцями (ФОТО)

53 пасажири та двоє водіїв

У Словаччині сталась дорожньо-транспортна пригода - перекинувся автобус з України із 53 пасажирами. Про це повідомив журналіст Віталій Глагола у Telegram

Автопригода сталася в неділю, 17 грудня близько восьмої ранку поблизу села Даргов Требішівського району. Попередньо відомо, що перекинувся автобус з України з 53 пасажирами та 2-ма водіями.

«Постраждалі пасажири були при свідомості з травмами голови та кінцівок. Серед щонайменше семи поранених були діти», - йдеться у дописі.

Журналіст опублікував фото ДТП:

На місце події виїхали пожежники та медики.

Читайте також: З'явилося відео з місця смертельної ДТП на трасі Київ-Чоп на Львівщині (ВІДЕО, ФОТО)

Подробиці уточнюються.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті
  2. У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
  3. У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
  4. Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника
  5. Львівська мерія бореться з нелегальними вуличними фотографами (ФОТО)

Найчитаніше

  1. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  2. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
  3. Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті
  4. Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника
  5. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"