У Словаччині значно зросла кількість втікачів з України

Чоловіків, як незаконно перетинають кордон, затримують, видають посвідку на перебування у країні та відпускають

ФОТО: ілюстративне

У Словаччині заявили, що кількість українських чоловіків призовного віку, які нелегально перетинають кордон, зросла більш ніж удвічі напередодні введення в дію закону про мобілізацію в Україні. Про це інформує Barron’s.

 Прикордонники заявили, що з початку року вони затримали та відпустили 338 українців — порівняно зі 166 за аналогічний період 2023 року.

«У перший тиждень травня ми затримали 45 чоловіків на зеленому кордоні. За аналогічний період минулого року ця цифра становила чотири особи», - повідомила Агнеса Коперніцка, речниця словацької прикордонної поліції.

Вона заявила, що чоловіків, як незаконно перетинають кордон, затримують, видають посвідку на перебування у країні та відпускають.

Читайте також: польські прикордонники повернули в Україну двох ухилянтів, які намагалися незаконно перетнути кордон (ФОТО)

«З початку війни не було жодного випадку реадмісії іммігрантів зі Словаччини в Україну»», - сказала вона, додавши, що у березні кордон перетнув співробітник українського прикордонного патруля — без зброї та в цивільному одязі.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також