У Словаччині в ДТП потрапив мікроавтобус з українцями (фото)
Автопригода сталася 23 грудня у передмісті Кошице (Словаччина). Про це пише karpatnews.
За інформацією словацьких ЗМІ, зіткнулися мікроавтобус «Renault Master» та легковик «Suzuki Ignis». Попередньо відомо, що у мікроавтобусі (на польській реєстрації) перебувало 9 пасажирів, громадян України, які поверталися додому. Учасники ДТП дістали травми легкої та середньої важкості.
За попередньою інформацією словацьких правоохоронців, ДТП стала через те, що водій мікроавтобуса виїхав на смугу зустрічного руху, де і відбулося зіткнення з «Suzuki Ignis».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі