У США 19-річний українець поплатився життям за порятунок трьох людей
Юнак побачив людей, які тонули і кинувся до них на допомогу
Під час спроби врятувати трьох людей, які тонули, у США загинув хлопець із Дружківки Михайло Мирошниченко. За два дні йому мало виповнитися 20 років.
Як повідомляє «Dnl», інцидент стався минулого тижня у районі міста Джексонвілль (штат Флорида). За даними місцевої поліції, Михайло ввечері пішов на пляж Атлантичного океану та побачив трьох незнайомих людей, які тонули. У цей момент на пляжі не було рятувальників, тож дружківчанин кинувся до них на допомогу. Компанію вдалося врятувати, але Михайла відкинуло течією в океан і випливти на безпечне місце йому не вдалося.
Читайте також: воїн ЗСУ врятував 130 херсонців від повені ціною власного життя.
Михайло Мірошниченко навчався у ЗОШ №7, займався легкою атлетикою. Знайомі розповідають, що хлопець виховувався у багатодітній родині, був дуже добрим та чуйним. У нього залишилися батьки та шестеро братів та сестер.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі