У США назвали нову дату, коли голосуватимуть за допомогу Україні

За словами конгресмена, відмова від підтримки України може ослабити Штати

Фото ілюстративне

Спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон збирається винести на голосування законопроект щодо допомоги Україні  уже після Великодня.

Про це заявив очільник Комітету міжнародних відносин Палати представників конгресмен-республіканець Майкл Маккол інтерв'ю CBS програмі Face the Nation. «Він відданий тому, щоб винести це на голосування після Великодня і ми працюємо над цим законопроектом», - сказав він.

За словами конгресмена, відмова від підтримки України може ослабити США.

«Якщо ми програємо в Україні, як в Афганістані, програємо Путіну, дозволимо йому забрати Україну, Молдову, Грузію, покинемо наших союзників, як ми це зробили в Афганістані — це зробить Сполучені Штати сильнішими, чи слабшими? Гадаю, слабшими», - наголосив Маккол.

Конгресмен розповів, що наразі Джонсон перебуває «в складній ситуації» щодо допомоги Україні.

Це пов'язано з тим, що деякі конгресмени-республіканці мають намір усунути його з посади та вже розпочали відповідний процес.

Як повідомлялося раніше, республіканці в Конгресі США серйозно розглядають як один із можливих варіантів вирішення багатомісячної боротьби за підтримку України, надання принаймні частини допомоги у вигляді позики.

Майк Джонсон сказав підготувати пропозицію, обговорити з колегами, а потім – якщо конференція схвалить – можливо, будуть її реалізовуватиvarta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена