У США пакет допомоги Україні проголосують не раніше середини березня

Заява Майкла Маккола

Палата представників США зможе проголосувати за пакет допомоги Україні тільки в середині березня. Про це заявив голова Комітету із закордонних справ Палати представників США Майкл Маккол.

«Я не хочу говорити від імені спікера, але я думаю, що він хоче спочатку пройти через процес асигнувань - який приведе нас до 8 березня - а потім зайнятися додатковими виділеннями коштів», - заявив  він.

Маккол неуважно читав законопроект про допомогу Україні, але вже має побоювання щодо запропонованих змін у військовому фінансуванні. Він переконаний, що Палата представників ухвалить цей документ, якщо її спікер Майкл Джонсон допустить голосування, незважаючи на опозицію з боку активної групи законодавців, найбільш тісно пов'язаних з екс-президентом Дональдом Трампом.

«Я думаю, що промивання мозку, якщо хочете, про те, що нам доводиться обирати між нашим південним кордоном та Україною, вже мало місце. Я з цим не згоден. Я думаю, що ми – велика нація і можемо робити і те, і інше», - сказав голова комітету.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт