У США порадили Україні не затягувати з контрнаступом

У Білому домі вважають, що скоро Росія перейде до наступу

Фото: ілюстративне

У Білому домі вважають, що скоро росія перейде до наступу, тож наполягають на тому, аби Україна закріпила свої успіхи на полі бою і почала власний контрнаступ.

Про це повідомляє видання Politico.

«Білий дім через багатьох офіційних осіб порадив команді Зеленського готуватися до наступу зараз, оскільки зброя та допомога з Вашингтона та Європи надходять вільно. Все це через побоювання, що підтримка з боку європейських сусідів України може зазнати обмежень», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що попри успіхи ЗСУ, Росія все ще контролює майже 20% України, а конфлікт уповільнився до жорстокої війни на виснаження. Крім того, за словами американських чиновників, Путін не демонструє жодних ознак відхилення від свого плану контролювати всю Україну.

«Згідно з оцінкою американської розвідки, Путін вважає, що, попри невдачі, з якими зіткнулася його армія, Росія все ще має дві вирішальні переваги: ​​живу силу та час. Європейська розвідка також оцінює, що Путін відчуває впевненість, начебто він може дочекатися неминучого припинення опору з боку Заходу», - йдеться у повідомленні.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Сова

Читайте також