У США українці помилково отримали лист з вимогою покинути країну
Гуманітарна програма для українців, запущена після початку повномасштабного вторгнення Росії 2022 року, продовжує діяти
Кілька українців, які легально перебувають у США за гуманітарною програмою, цього тижня отримали електронного листа про те, що їхній статус анульовано і вони мають покинути країну протягом семи днів. Про це пише Reuters.
"Якщо ви негайно не покинете територію Сполучених Штатів, щодо вас можуть бути вжиті заходи правоохоронних органів, які призведуть до вашого випровадження з країни. Повторно повідомляємо: Міністерство внутрішньої безпеки анулює ваш гуманітарний статус. Не намагайтеся залишитися в Сполучених Штатах", - йшлося в листі.
Проте, у п'ятницю, прессекретар DHS заявив, що електронного листа надіслали помилково, а гуманітарна програма для українців, запущена після початку повномасштабного вторгнення Росії 2022 року, продовжує діяти.
Крім того, згодом DHS розіслало додаткове повідомлення, в якому повідомлялося, що наказ був помилковим, і "умови вашого гуманітарного статусу, виданого раніше, наразі залишаються без змін".
Наразі невідомо, скільки українців отримали помилковий лист.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі