У США застрелили 21-річну українську біженку та її хлопця
Трагедія сталася у День закоханих у штаті Північна Кароліна: колишній хлопець дівчини увірвався до будинку та відкрив вогонь
У суботу, 14 лютого, Сполучені Штати жертвами стрілянини в місті Вудлейк стали 21-річна Катерина Товмаш, яка виїхала з України після початку повномасштабної війни, та її хлопець, 28-річний військовослужбовець армії США Метью Вейд. Про це повідомляє ABC 11.
Підозрюваним у скоєнні злочину є колишній хлопець Катерини - 25-річний Калеб Гайден Фоснау. Брат загиблої дівчини, Михайло Товмаш, розповів у соцмережах шокуючі подробиці нападу: за його словами, Фоснау увірвався до помешкання та змусив одного з молодших братів або сестер розбудити Катерину, після чого застрелив дівчину та її хлопця просто в ліжку.
Після вчиненого нападник втік з округу, проте вже ввечері того ж дня його вистежили та заарештували в штаті Огайо. Наразі він перебуває під вартою за звинуваченням у незаконному проникненні в житло та подвійному вбивстві.
Катерина Товмаш була родом із Білої Церкви, що на Київщині. Протягом останніх двох років вона проживала у США, де опікувалася своїми молодшими сестрами.
varta1.com.ua: Новини
НАБУ та САП оголосили Галущенку підозру у відмиванні коштів
Ексміністра енергетики затримали при спробі покинути Україну: слідство встановило, що мільйони доларів від тіньових схем витрачали на елітне життя його родини у Швейцарії
Зеленський виділив три моменти, які допоможуть Трампу тиснути на путіна
Президент України переконаний, що глава Білого дому має діяти не озираючись на думку москви
Демограф озвучив темпи скорочення населення України
Через війну, низьку народжуваність та масову міграцію країна щороку втрачає близько 1 млн 150 тисяч громадян
Найкоментованіше
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- У Києві чоловік вибіг на лід, що уникнути ТЦК, але випадково провалився у воду
- На трасі «Київ-Чоп» виявили перевізника, який змушував водіїв працювати понад норму
- На Закарпатті керівник відділення Укрпошти ухилявся від мобілізації, посилаючись на свою належність до Свідків Єгови
- Зеленський заявив, що росія найближчими днями може завдати нового масованого удару
Найчитаніше
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- На трасі «Київ-Чоп» виявили перевізника, який змушував водіїв працювати понад норму
- У Києві чоловік вибіг на лід, що уникнути ТЦК, але випадково провалився у воду
- У Генштабі уточнили, куди відправляють військових, які повернулися із СЗЧ
- На Львівщині знайшли застреленими дітей та батька
Коментарі