У США затвердили законопроєкт про ленд-ліз для України
Програма дасть можливість президенту США Джо Байдену ефективніше відправляти до України зброю
Повна назва документа — акт S. 3522 — Закон про ленд-ліз на захист демократії в Україні (The Ukraine Democracy Defense Lend-Lease Act of 2022).
«Палата затвердила законопроєкт про ленд-ліз 2022 року про захист демократії України 220–205 голосами», — йдеться у повідомленні.
Щоб документ став законом та набув чинності, його ще має підписати президент США Джо Байден.
Програма дасть можливість президенту США Джо Байдену ефективніше відправляти до України зброю і де-факто дарувати обладнання з положеннями, що передбачають, що країни-отримувачі повинні повернути гроші Штатам пізніше.
Сенатори пояснили, що підтримали пропозицію, оскільки українські військові довели, що можуть відбиватися від російських військ.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
Найчитаніше
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- Генпрокурор відреагував на смертельну ДТП за участі прокурора на Львівщині
- На Львівщині прокурор насмерть збив пішохода
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
Коментарі