У Ставчанах через отруєння чадним газом постраждала 11-річна дитина

Учора, 20 січня, у селі Ставчани, Львівської області, сталася трагедія. У приватному житловому будинку за адресою вул. Лесі Українки три людини отруїлися. Ймовірно, це був чадний газ. Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА, передає «Варта 1».

Внаслідок отруєння, помер господар будинку — 56-річний чоловік. Інших постраждалих, серед яких 11-річна дочка загиблого та його 42-річна жінка в стані середньої важкості доправили у лікарні Львова.

Відомо, що будинок, в якому стався інцидент обладнаний ПГ-4, двофункційним газовим котлом та пічним опаленням. Аварійна бригада ПАТ «Львівгаз» припинила подачу газу до цього будинку.

Зараз усі обставини події з’ясовують.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю