У столиці подружжя прихистили чоловіка, який потім їх обікрав та чхурнув в Одесу на відпочинок (ФОТО)
Викрав 120 тисяч доларів та золоті прикраси
У Києві подружжя познайомилося із чоловіком, який розповів, що він не має де жити та попросив прихисток. Вони залишили його погостювати у себе вдома та поїхали по справах, а чоловік натомість обікрав їхню квартиру та гайнув на відпочинок до Одеси. Шахрая підозрюють у крадіжці 120 тисяч доларів США. Про це повідомляє поліція Києва.
"Подружжя познайомилося із чоловіком, який розповів, що він не має де жити та попросив прихисток. Стурбовані життєвою ситуацією нового знайомого чоловік та жінка залишили його погостювати у себе вдома та поїхали по справах. Коли повернулися додому – усюди були розкидані речі, зникла чимала сума грошей та золоті прикраси, - розповіли у поліції.
У ході спілкування із заявниками поліцейські з’ясували, що день тому власники квартири познайомилися із водієм таксі, який розповів, що йому немає де жити. Чоловік та жінка впустили нового знайомого до себе додому та поїхали по своїх справах. Коли повернулися додому – усі речі в квартирі були розкидані, зникла чимала сума грошей та золоті прикраси. Усе, що було відомо подружжю про нового знайомого – лише ім’я та номер телефону.
Як розповів начальник Дарницького управління поліції Олег Гудима, до розшуків зловмисника приступили оперативники кримінальної поліції та працівники управління кримінального аналізу.
«Наші поліцейські мали фотографію зловмисника та швидко встановили його особу. Це – полтавчанин, 1987 року народження, який має кримінальне минуле. Як стало відомо, фігурант раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів та шахрайства. Також, наші працівники встановили, що правопорушник може перебувати у місті Одеса та виїхали на його пошуки. Оперативники розшукали чоловіка у одному з готелів та затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України», - зазначив Гудима.
Фото: поліція Києва
У кімнаті готелю правоохоронці виявили речові докази – частину викрадених грошей, яку зловмисник ще не встиг витратити.
Фото: поліція Києва
Слідчі за процесуального керівництва Дарницької окружної прокуратури повідомили фігурантові про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до 12 років з конфіскацією майна.
Читайте також: на Волині 75-річний чоловік обікрав волонтера.
На час досудового розслідування суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави у розмірі 2 684 000 гривень.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- РФ готується до мобілізації, - Служба зовнішньої розвідки України
- На Львівщині викрили схему ухилення від мобілізації через фіктивний вступ до коледжу
- Зеленський запропонував РФ перемир'я в повітрі за "заморозку" війни
- У Львові за дев’ять тижнів травмувалися 126 водіїв електросамокатів
Найчитаніше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- На Одещині мама насмерть збила 1-річного сина
- На Львівщині біля лісу виявили жінку без свідомості, яка три дні вважалася зниклою
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- У Львові з 6 серпня закривають на ремонт вулицю Городоцьку від Мотозаводу на виїзд з міста
Коментарі