У столиці розпочався демонтаж радянського герба з монумента «Батьківщина-мати» (ВІДЕО, ФОТО)
До Дня незалежності
В столиці продовжуються роботи з демонтажу герба СРСР на монументі «Батьківщина-мати». Замість радянського символу там невдовзі з’явиться тризуб. Відео з місця подій публікують у Телеграм-каналі Мінкульту.
Попередньо відомо, що роботи мають завершитися до Дня Незалежності України — 24 серпня.
Тризуб для «Батьківщини-матері» буде виготовлено з європейського металу. Спочатку його хотіли виготовити зі сталі «Запоріжсталі».
Читайте також: монумент «Батьківщина-мати» у Києві планують перейменувати на «Україна-мати»
«Надана комбінатом сталь має різну товщину, що може змінити вагу всієї конструкції. Крім того, матеріал з комбінату мав значну кількість пошкоджень, що ускладнило б і сповільнило підготовчі роботи», — розповіли в Мінкульті.
Там же запевнили, що використання сталі лише європейського виробника ніяк не позначиться на кошторисі проекту.
За метал як і планувалося заплатять 400 тисяч грн.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
- У Львівській області знищено безпілотники
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
Коментарі