У столиці нардепа вдарили цеглою по голові
У столиці депутата Київради вдарили цеглою по голові. Все сталося на вулиці Залізничній. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.
До поліції звернувся депутат Київради, який повідомив про незаконне будівництво на вулиці Залізничній. На виклик виїхала слідчо-оперативна група управління поліції. Коли депутат спілкувався з правоохоронцями, до нього підійшов невідомий і вдарив цеглиною по голові.
Правопорушник вже затриманий і доправлений у відділ поліції для з’ясування всіх обставин та надання пояснень.
Удар цеглиною завдав уродженець Одеської області, 1976 року народження, який раніше до кримінальної відповідальності не притягувався.
Слідчі почали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 350 (погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує службові обов’язки).
Які травми отримав депутат, невідомо, правоохоронці чекають на відповідну довідку від лікарів про стан здоров’я потерпілого.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі