У столиці троє молодиків пограбували дитячий садочок (ФОТО)

АКТУАЛЬНО Кримінал Новини

Сьогодні у столиці наряд поліції охорони затримав трьох чоловіків за крадіжку речей з дитсадка. Про це інформують в управлінні поліції охорони в м. Києві.


Вночі на спеціальну лінію 102 надійшло повідомлення, що кілька осіб через вікно проникли в дитячий садок на бульварі Вигурівському.


На виклик виїхав наряд групи реагування Управління поліції охорони в м. Києві, який і затримав на місці злочину затримали трьох чоловіків.

Зловмисники потрапили до приміщення шляхом віджиму пластикового вікна, звідки намагалися прихопити два магнітофони та обігрівач.


Як з'ясувалось, обікрасти дитячий садок намагались чоловіки 26-ти, 20-ти та 19-ти років, яких доставили до управління поліції.

Слідчо-оперативна група Деснянського управління поліції задокументувала подію та вилучила речові докази.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочато кримінальне провадження за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.


Зловмисникам передбачено термін до шести років позбавлення волі.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових

Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових

1

На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.