У столиці жінки викрали та утримували в заручниках дівчину, яку запідозрили у крадіжці
Заручниця кілька годин провела у підвальному приміщенні супермаркету, поки її не звільнили працівники поліції. За фактом події слідчі розпочали кримінальне провадження.
Про випадок повідомляє управління поліція Києва.
На лінію «102» столичної поліції надійшло повідомлення про те, що біля Центрального залізничного вокзалу, дві жінки примусово посадили дівчину у машину і поїхали. Черговий негайно ввів оперативний план «Перехоплення» для розшуку автомобіля, а на місце виїхала слідчо-оперативна група.
Під час відпрацювання орієнтування, на вулиці Будівельників, у Дніпровському районі, патрульні зупинили авто, схоже за прикметами. У салоні перебували дві жінки — 39-річна водій та 40-річна пасажирка. Вони спочатку заперечували свою причетність до вчинення правопорушення, а потім зізналися, що забрали її із собою.
За словами автовласниці, біля вокзалу у неї зникла сумка із документами. Неподалік, вони з подругою побачили групу підозрілих жінок і запідозрили їх у крадіжці. Коли ж ті заперечили свою причетність, забрали одну із них з собою, з умовою повернути її, коли знайдеться сумка.
Далі жінки відвезли заручницю у власний магазин, де залишили у підвалі. Після цього, товаришки поїхали у справах, тоді ж їх автомобіль зупинили поліцейські.
Заручницю правоохоронці звільнили і повернули родичам, а за фактом події розпочали кримінальне провадження за ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України. Правопорушниці дають покази, які слідчі ретельно перевіряють.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі