У страшній ДТП на Львівщині загинули двоє парамедиків

ДТП у межах села Тухолька, Стрийського району Львівської області

Вчора, 26 січня, близько 16.50 на автодорозі Київ-Чоп у межах села Тухолька, Стрийського району Львівської області. Про це писала Варта1.

У ДТП водій автомобіля Volkswagen Passat B5, 33-річний мешканець Закарпатської області, не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху і здійснив зіткнення з автобусом ЗАЗ під керуванням 52-річного жителя Закарпаття.

Від отриманих внаслідок ДТП травм водій легковика та троє його пасажирів загинули.

Двоє з чотирьох загиблих у ДТП на трасі Київ — Чоп на Львівщині парамедики Виноградівської станції екстреної меддопомоги. Про це повідомили Mukachevo.net у Закарпатському центрі екстреної меддопомоги, у ДТП загинули 33-річний парамедик Виноградівської станції екстреної меддопомоги Роберт Квак та 24-річна парамедик Наталія Сугай.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  2. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  3. У The Guardian назвали найреалістичніший сценарій для України у 2026 році
  4. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  5. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим