У страшній ДТП в Австрії загинули четверо українців
Всього у мікроавтобусі було 8 українців — чоловік-водій та семеро пасажирок

Сьогодні, 1 квітня, близько 6:20 (7:20 за Києвом) мікроавтобус з громадянами України потрапив у смертельну аварію в окрузі Нойнкірхен у Нижній Австрії. Про це пише ORF з посиланням на речника поліції Йогана Баумшлагера.
Аварія сталася на автомагістралі поблизу міста Зеебенштайн.
Зіткнення сталося коли напівпричеп виїжджав з паркувального місця на смугу розгону і мікроавтобус з українцями врізався у нього.
Всього у мікроавтобусі було 8 українців — чоловік-водій та семеро пасажирок.
Унаслідок зіткнення загинули 4 жінки, решта людей отримали травми. Постраждалих госпіталізували до лікарень у Нижній Австрії та Бургенланді.
Поранених людей затиснуло в мікроавтобусі, і їх довелося визволяти.
«Це неймовірно трагічно, якщо вам доводиться повзти через мертвих людей, щоб дістатися до живих», — сказав головний пожежний інспектор Пітер Люф.
На місце залучили три гелікоптери, три бригади екстреної медичної допомоги, дев’ять рятувальних машин і дев’ять пожежних машин.
Розслідування ДТП триває.

varta1.com.ua: Новини

На Львівщині у ДТП двоє людей загинули, ще шестеро отримали травми (ФОТО)
Із 1 до 30 квітня поліцейські Львівщини проводять комплекс профілактичних заходів щодо контролю за безпекою дорожнього руху

Збили пішохода, який намагався допомогти потерпілому у ДТП: поліція розповіла деталі автопригоди у Львові (ФОТО)
Наразі уточнюються діагнози потерпілих та дані учасників дорожньо-транспортних пригод

На мості у Львові трапилися дві ДТП: рух ускладнений
Врахуйте цю інформацію під час планування маршруту руху
Найкоментованіше
- У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
- У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
- Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника
- Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
- Львівська мерія бореться з нелегальними вуличними фотографами (ФОТО)
Найчитаніше
- На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті
- Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника
Коментарі