У страшній ДТП загинули юнаки з Волині: у соцмережах повідомляють, що це курсанти військової академії (ВІДЕО)
Смертельна ДТП сталося сьогодні, 25 грудня, у Гайсинському районі

Внаслідок аварії у Гайсинському районі загинули четверо людей, двоє зазнали травмувань – поліція проводить розслідування обставин ДТП.
Як повідомили у ГУ Нацполіції Вінницької області, за попередньою інформацією слідства, сьогодні близько 09:23 на автодорозі неподалік м. Гайсин відбулось зіткнення між автомобілями Geely та Subary.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 23-річний керманич, житель Волинської області, та троє пасажирів автомобіля Geely – двоє хлопців та дівчина жителі Кіровоградської та Волинської областей 19, 20 та 28 років, загинули на місці події. Ще один 20-річний пасажир вказаного транспортного засобу та 45-річний водій Subary з тілесними ушкодженнями були госпіталізовані.
За цим фактом слідчим управлінням відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили загибель кількох осіб) ККУ.
Для встановлення усіх обставин дорожньо-транспортної пригоди та остаточних причин буде призначено ряд експертиз.
У соцмережах повідомляють, що загиблі юнаки були курсантами військової академії.



varta1.com.ua: Новини

У ДТП на Хмельниччині травмувалися четверо людей
На Шепетівщині поліцейські встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди

Смертельний наїзд на пішохода на Львівщині: деталі ДТП від поліції (ФОТО)
Від отриманих внаслідок ДТП травм пішохід загинув на місці події

У Стрийському районі на смерть збили людину (ФОТО)
Внаслідок автопригоди утворилося ускладнення у русі у напрямку міста Львова.
Найкоментованіше
- Згідно з наказом Сирського близько 50 тис. військових усіх родів військ будуть переведені у Сухопутні війська
- Папа Римський закликав українську молодь «пробачати своїм ворогам»
- У ЗСУ настала «криза дезертирства», – The Guardian
- Додому повернувся Воїн зі Львівщини, який понад два роки був у полоні
- В кареті "швидкої" померла жінка, яка у Львові потрапила під тролейбус
Найчитаніше
- Згідно з наказом Сирського близько 50 тис. військових усіх родів військ будуть переведені у Сухопутні війська
- На Львівщині БЕБ повідомило про підозру 4 мешканцям за виготовлення та продаж підробок брендових свічок
- Львівщина не встигає оговтуватися від втрат: надійшла звістка про загибель у Курській області військового 1998 року народження
- Додому повернувся Воїн зі Львівщини, який понад два роки був у полоні
- На Житомирщині поховали 21-річного підривника Рівненського ТЦК: що відомо про загиблого
Коментарі