У Стрию за 4,6 млн грн відреставрують дах сторічної вілли
Будівля є пам'яткою архітектури місцевого призначення
Комунальне підприємство Львівської облради «Технічний нагляд» займеться ремонтом даху вілли у Стрию, що на вулиці Нижанківського, 6. Будівля, яку звели 1911 року, є пам'яткою архітектури місцевого значення. Про це пише ZAXID.NET.
Наразі у віллі працює територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. На це витратять орієнтовно 4,6 млн грн. Відреставрувати дах планують до кінця 2025 року.
Згідно з технічним завданням, мають відреставрувати цегляну кладку стін, встановити нові крокви з дерев'яних колод, провести гідроізоляцію та вогнезахист дерев'яних конструкцій, облаштувати водостічну систему, змурувати нові комини, замінити частину вікон, облаштувати блискавкозахист, оновити покриття даху з черепиці. Гарантійний термін робіт становить десять років.
«У нас було звернення від Стрийської міської ради, яка зацікавлена, щоб військкомат працював в комфортних умовах. Також було звернення від самого військкомату з проханням про ремонт, бо дах будинку в аварійному стані», – розповів у коментарі ZAXID.NET виконувач обов'язків керівника управління майном спільної власності Львівської облради Андрій Білоус.
Виконувачка обов'язків директорки КП ЛОР Технічний нагляд» Марія Желіско розповіла ZAXID.NET, що дах вілли не ремонтували понад 30 років.
Читайте також: У середу Львів попрощається з трьома Героями
«Частина черепиці вже розсипалася, дах підлатували металом, дерев'яні конструкції згнили. Дах у жалюгідному стані, особливо з боку внутрішнього подвір'я», – сказала Марія Желіско.
Участь в аукціоні взяли три компанії – ТОВ «Сервіскломонтаж-Львів», ПП «СЧН Житло-Буд» та ТОВ «Роксіс груп». Переможцем торгів стало львівське ТОВ «Сервіскломонтаж-Львів», яке запропонувало найнижчу ціну реставрації.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі