У Стрийському районі зіткнулись автомобіль та потяг: водія з травмами шпиталізували (фото)
Сьогодні, 4 лютого, на Львівщині зіткнулись автомобіль та потяг. Поліцейські проводять розслідування. Про це повідомили в Поліції Львівської області.
Дорожньо-транспортна подія сталася близько 11:00 год, на залізничному переїзді в селі П’ятничани, Стрийського району. За інформацією правоохоронців, водій автомобіля «ГАЗ» — 33-річний місцевий мешканець, проїжджаючи залізничний переїзд у селі П’ятничани, порушив правила дорожнього руху. Це призвело до зіткнення з пасажирським потягом. Внаслідок ДТП, водій автомобіля отримав тілесні ушкодження та був шпиталізований. Його діагноз уточнюється.
Фото: Поліція Львівської області
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі