У Стрийському районі горів дерев'яний будинок
Завдяки оперативній роботі вогнеборців, вдалося загасити полум'я та врятувати сусідні будівлі.
У селищі Славське Стрийського району вогнеборці ліквідували масштабну пожежу в дерев'яному житловому будинку, запобігши поширенню вогню на сусідні будівлі. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Львівщини.
Як зазначили рятувальники, повідомлення про пожежу надійшло до рятувальників 24 серпня о 15:58. На момент прибуття перших підрозділів дах одноповерхового будинку з мансардою був повністю охоплений вогнем площею 100 кв. м. Також існувала загроза поширення вогню на поруч розташовані житловий будинок і літню кухню.
Через сильне задимлення рятувальники працювали в апаратах захисту органів дихання. О 16:54 пожежу локалізували, а о 17:17 повністю ліквідували.
До операції залучили 8 рятувальників та 2 одиниці спецтехніки. Завдяки оперативним діям вдалося врятувати від знищення три будівлі.
Причини займання наразі встановлюють фахівці.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
На Львівщині онук вбив дідуся та бабусю і намагався скоїти самогубство
Зловмисник, намагаючись вкоротити собі віку, порізав передпліччя обох рук та шиї й вистрибнув з вікна третього поверху
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
- ЗСУ уразили НПЗ "Башнефть-Новойл", ворожий полігон та інші об’єкти противника
Найчитаніше
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- У понеділок Львів попрощається з воїнами Степаном Задорожним, Святозаром Чопеєм та Віталієм Куривчаком
- У неділю на Львівщину повертаєтсья загиблий Герой Михайло Шкитак
- У Львівській області горів житловий будинок
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
Коментарі