У Стрию молодик побив і пограбував перехожого
30 листопада, близько 22.00, до поліції надійшло повідомлення від 42-річного мешканця міста Стрий про те, що на вулиці Вокзальній його пограбував невідомий чоловік.
Як повідомили «Варта 1» у Нацполіції області, на вулиці до потерпілого підбіг невідомий, завдав кілька ударів в спину та заволодів його барсеткою, де були грошові кошти в сумі 6000 гривень, після чого втік.
Вивчивши записи з камер відеоспостереження та провівши інші оперативно-розшукові заходи, вже протягом трьох годин оперативники кримінальної поліції встановили особу зловмисника, 27-річного місцевого мешканця.
Речові докази у нього вилучені.
Чоловіка затримано у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
Невдовзі суд обере йому запобіжний захід.
Слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Стрийської окружної прокуратури, відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Києво-Печерську лавру тимчасово закрили для відвідувачів
- У МОУ оголосили, хто займе 50% посад штурмовиків та піхотинців
- У Львові засудили водія комунального автобуса, який на смерть збив прокурора
- У вівторок Львів попрощається з воїнами Віталієм Максимцем, Дмитром Кобановим, Олегом Руденком та Петром Теленьком
- Львівщина сьогодні прощається із сімома військовослужбовцями полеглими на війні
Найчитаніше
- Пасажирка водія, який скоїв у Києві ДТП з чотирма загиблими, розповіла деталі аварії
- Суддя з Львівщини сяде на вісім років за грати
- Стали відомі подробиці смертельної автопригоди в якій електромобіль впав у річку на Львівщині
- Кабінет Міністрів України вніс зміни в систему бронювання військовозобов’язаних
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року
Коментарі